Me syze dielli dhe kapele/ Kush është agjentja misterioze që do fun.dosë “kokat e kri.mit” (FOTO)

Një ditë pas sekuestrimit të pasurisë së Hajrajve në Shijak, Operacioni Forca e Ligjit ka nisur vrullshëm edhe ditën e sotme.
Me anë të një komunikate zyrtare, agjentja e OFL bëri me dije se ditën e sotme u ka nisur formularin për të justifikuar pasurinë, Lulzim Berishës, ish-kreu i bandës së Durrësit dhe Ardian Çapjas në Elbasan. Per te pare videon shtyp ne rek’lamen me poshte