Me të pasmet jashtë, Tayna vjen përvëluese në fotot e fundit

Tayna është padyshim një prej repereve më të fashme në vend.

Ajo di se si të tërheqë gjithmonë vëmendjen si përmes projekteve muzikore ashtu edhe përmes fotove e videove ku shfaqet gjithnjë në formë perfekte.

Aktualisht ajo ndodhet në California të Shteteve të Bashkuara të Amerikës teksa po pozon buzë një pishine ndërsa ekspozon format e saj joshëse.

“Këmbët më të gjata se premtimet e njërëzve”, shkruan ajo krahas fotove ku si gjithmonë ka arritur të tërheqë vëmendjen e të gjithëve.

Miq dhe fansa të saj nuk i kanë kursyer komentet komplimentuese për këngëtaren dhe format e saj trupore.

View this post on Instagram

Legs longer than people's promises

A post shared by Tayna (@tayna) on