Me trupin e saj mjaft të to nifikuar, gjyqtarja e parë femër shqiptare në superfo rmë tregon muskujt nga palestra

Me trupin e saj mjaft të to nifikuar, gjyqtarja e parë femër shqiptare në superfo rmë tregon muskujt nga palestra

Emanuela Rusta, arbitrja e parë femër shqiptare vijon të mbajë trupin në formë, shkruan Albeu.com.

Së fundmi ajo ka postuar në “InstaStory” foto nga palestra ku shfaq muskujt, teksa prej kohësh është komentuar nga mediat rozë për format e saj bom bastike ja dhe video shtype rekl,am dhe shikojeni do befasohesh: