Me ty fle çdo natë”, Romeo Veshaj bën deklaratën e papritur për Jonida Maliqin: A mund të…

Me ty fle çdo natë”, Romeo Veshaj bën deklaratën e papritur për Jonida Maliqin: A mund të…

Këngtarja Jonida Maliqi dhe aktori i humorit Romeo Veshaj duken se kanë filluar t’i shpeshtojnë daljet publike së bashku në evente të ndryshme.Së fundmi nga videot e ndara në Insta story-t e Jonidës dhe Romeos, duket se dyshja ndodhen në Vlorë dhe shfaqen shumë pranë njëri-tjetrit.Në një moment dëgjohet kur Romeo thotë: Iii çfarë gjeta o Zot i madh, po me ty fle çdo natë, dua të të prek, a mund të të prek shtype rekl,am dhe shiko vide,on: