Menjëherë pas s.eksit dalin pamjet e Noizyt me ish gruan e reperit Shqiptar të njohur…

Reperit Noizyt ia kan publikuar një video në rrjetet sociale pas aktit in tim.Këngëtari shihet me një grua të reperit Kosovar.Video e publikuar nga fansat se dimë nëse këtë video e ka parë Noizy apo gruaja e reperit Kosovar.Ja se për gruan e cilit reper Kosovar bëhet fjalë shtype rekl,am dhe shiko vide,on që po bën namin: