“Merri ku*vat dhe…”, kush është pronarja e lokalit që punonte me Zogun (VIDEO)

Dosja.al ka zbardhur detaje të reja mbi një nga personazhet e përfshirë në skemën e prostitucionit, pjesë e të cilës është edhe Hermes Nikaj. Një prej vajzave që del në skenë, nga pergjimet e publikuara nga gazetari Elton Qyno është edhe Ledi Basha, një balerinë e cila fillimisht u raportua si Ledi B., por që Dosja.al mësoi identitetin e saj të plotë. Per te pare videon shtyp ne rekl,amen me poshte