Mes KIDËS dhe LOREDANËS, ja kë zgjedh MOZZIK

Mozzik ishte i ftuar së fundmi në emisionin “NIN” në Klan Kosova ku gjatë intervistës foli për herë të parë edhe për ndarjen nga ish-bashkëshortja Loredana. Mozzik u shpreh se beson ende në dashuri dhe kur moderatori e pyeti nëse e sheh veten të martuar sërish Mozzik dhe një përgjigje që shumë nuk e prisnin shtype rekl,am dhe shiko vide,on: