Mësuesja e çerdhes kreu marrë.dhë.nie se.ks.ua.le me 13 vjeçarin, lindi fëmiun e tij! (FOTO)

Një punonjëse e çerdhes ka kryer marrëdhënie seksuale me një djalë 13 vjeç, ku edhe mbeti shtatëzënë me të. Leah Cordice, 20 vjeç, akuzohet se joshi 13 vjeçarin gjatë kohës kur ajo luante lojëra kompjuterike. Në gjykatë u tha se ata kishin marrëdhënie seksuale dy herë në muaj gjatë shtatëzanisë, dhe poashtu vazhduan të kenë marrëdhënie edhe pas lindjes së vajzës, transmeton Indeksonline. Per te pare videon shtyp ne rek1amen me poshte