“M’i fluturoi rrobat nga ballkoni”, Redona Koçi zbulon veprimin ekstrem të të dashurit

“M’i fluturoi rrobat nga ballkoni”, Redona Koçi zbulon veprimin ekstrem të të dashurit

Modelja e njohur shqiptare, Redona Koçi, ka zbuluar së fundmi se ka 6 vite që është në një lidhje, me të cilin është shumë e lumtur.“Jam në një lidhje, kam gjashtë vite. Dhe jam shumë e lumtur. Dikur kemi bashkëjetuar, tani jo më, sepse prindërit e mi u kthyen nga jashtë”, tregoi Redona ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on: