Milaim Zeka: Osht bo si tarzani bre Albini…Ja çka po përgadit Albin Kurti në Kosovë

Ish-deputeti Milaim Zeka deklaratën e kryeministrit në detyrë për destabilizim në rast të formimit të qeverisë së re, e ka quajtur shqetësuese, duke thënë se Albin Kurti është duke përgatitur trazira.

Ai në emisionin Debat të RTK-së ka komentuar deklarimet e Kurtit nëse do të largohet nga posti pas formimit të qeverisë së re.JA DHE VIDEO SHTYPE REKL,AM DHE SHIKO VIDE,ON E ME POSHTME