MISS SERBIA ‘fiksohet’ pas reperit SHQIPTAR, shihni çfarë ka bërë, ja si reagon ai! (Video)

Majk është një ndër personazhet më të pëlqyer të showbizit shqiptar. Këngët e tij kanë qenë mjaft të suksesshme, duke arritur miliona klikime në YouTube. Reperit të njohur nuk i mungojnë edhe një numër i madh ndjekësish në rrjetet sociale me të cilët ndan imazhe të ndryshme nga përditshmëria e tij, por edhe nga projektet.E siç duket reperi shqiptar pëlqehet edhe nga Miss Serbia 2018, Irina Jovanka. Kjo e fundit ka publikuar një video në rrjetet sociale shtype rekl,am dhe shiko vide,on