Mjeku i njohur Arjan Harxhi : Teksa po qendroni ne shtepi ju duhet te konsumoni me patjeter keto 5 ushqime

Infeksionisti i njohur Arjan Harxhi, thote se:“Një gotë me portokall të shtrydhur nē ditë është mëse e mjaftueshme për nevojat e organizmit. Por në vend të vitaminave, ajo që unë do të sugjeroja fort është përdorimi i probiotikëve, më shumë se çdo gjë tjetër Ai thote se probiotikët janë një lloj ba.kteri i mirë që jeton brenda sistemit tretës dhe mban të balancuar florën intestinale Shtypni ne foto rek1amen poshte ketij shkrimi ju hapen pamjet…