Moderatorja e njohur shqiptare “bëhet” nuse, sapo “i mahniti” të gjithë me pamjen e saj (Foto)

Fjoralba Ponari është njëra ndër moderatoret më të spikatura në Shqipëri.

Së fundmi ajo po përflitet shumë për jetën e saj private, e partnerin e saj që ajo tashmë veç sa ka deklaruar për të.

Ditën e djeshme Fjoralba kishte bërë një bashkëbisedim me ndjekësit e saj, dhe ajo që është vënë re është një pyetje që i është bërë.

Pyetja ishte se kur do të martohesh?, ajo nuk dha detaje lidhur me këtë, por ka shtuar se jeta ka më shumë halle se sa martesa.

Ndërkohë ajo prap është pyetur për të njetën gjë kështu Fjoralba kishte dërguar edhe disa foto ku ajo ishte e veshur me fustan nusërie.

Përgjigja e sa ishte kjo: “ Ja të krijosh një ide”.