Moderatorja Shqiptare Tregon Në Emision Live , Cilat Pozita I Pelqejn Me Shum (Video)

Ajo pa dyshim eshte njera nga moderatoret me te suksesshme shqiptare e cila ben buj cdo dit me cdo post qe poston , gjithashtu eshte e njohur mjaft dhe ka shum ndjekes ne rrjetet sociale te saja , mirepo kesaj rradhe shokoi te gjithe me deklaraten e saj te nxehte ne emision live ku rrefeu per lidhjet e saja qe kishte pasur si dhe eksperiencat e ndryshme.Per te pare se cilat pozita ajo i preferon shikoni videon eklsuzive nga emisioni……shtyii’pee hapsri’en e mposht’me dhe pri’it 5 seki’onda pr tpar vidjeeonn