“Moj qe lbësirë, si guxon ti ta bësh këtë?” Era Rusi tregon mesazhin ‘kër cënues’ që mori për Xhensila Myrtezajn

Këngëtarja Era Rusi ka folur së fundmi hapur për marrëdhëniet me kolegët apo edhe për “Këngën Magjike”.
Në emicionin “Thumb On” në RTV Ora, Era Rusi ajo tregoi edhe ngatërresën e çmimeve me Xhensila Myrtezajin,, para disa vitesh në “Top Fest”.

Xhensila fitoi çmimin e “Internetit” me këngën “Hajde me ne”, ndërsa Era Rusi fitoi çmimin “Best Pop Rock” ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on: