Momenti kur Conor McGregor e nokauton në 40 sekondat e raundit të parë Cerronen (VIDEO)

Luftëtari irlandez do të rikthehet këtë të shtunë në ‘kafaz’ pas plot 15 muajve pa ndeshje, që nga humbja nga Khabib Nurmagomedov.
Momenti kur Conor McGregor e nokauton ne raundin e pare Cerronen. Conor McGregor iu deshen vetem disa sekonda per ta perfunduar punen me Cerronen ja dhe video shtype rekl,am dhe shikojeni do befasoheni: