Momenti kur Joshua go det fu qishëm dhe rrëzon për toke kundërshtarin meksikan

Ka filluar edhe meci i shumëpritur i boksit mes Joshuas dhe Ruiz, shkruan GAZETA NEWBORN.Mecin e parë e ka fituar.E shtuar:Anthony Joshua do të kërkojë t’i kthejë titujt e humbur në përballje me Andy Ruiz Jr, i cili e ka mposhtur disa muaj më parë.Ndeshja po pritet me shumë kërshëri nga fansat e boksit. Rimeçi mes Andy Ruiz Jr dhe Anthony Joshua, pas meqit së tyre të parë në qershor të këtij viti shtype rekl,am dhe shiko vide,on ja dhe video: