Momenti kur shitësja ambulante nokauton policen serbe që po e shtynte t’i largonte gjërat (VIDEO)

Një ngjarje e paparë ka ndodhur në tregun e Beogradit ku një shitëse godet policen dhe më pas largohet nga vendi i ngjarjes.
Në media qarkulloi edhe video e këtij momenti, që tregon se policja për një kohë të gjatë nuk ka mundur të ngrihet pas goditjes që mori, transmeton Reporteri.net.
Deri te ngjarja siç raportohet erdhi pasi policja komunale i kërkoi shitëses të largohej nga tregu.PEr te pare videon shtyp ne rek;lamen me poshte

Video Ketu