Mori vajzën dhe u largua, zbulohet arsyeja e vërtet pse shkoi Loredana në Spanjë

Mori vajzën dhe u largua, zbulohet arsyeja e vërtet pse shkoi Loredana në Spanjë

Ditën e sotme Loredana së bashku me vajzën Hana dhe grimieren e saj u nisën për në Spanjë. U tha se reperja do realizoje atje videoklipin e ri, por në fakt Loredana ka një arsye edhe më të rëndësishme.Ja dhe video e publikuar nga disa media shtype rekl,am dhe shiko vide,on: