Mos e humbisni!Vallëzimi i Taynas dhe Dafinës që po çmend të gjithë , duke dridhur të pas.met

Mos e humbisni!Vallëzimi i Taynas dhe Dafinës që po çmend të gjithë , duke dridhur të pas.met

Janë dy ndër këngëtaret me të pëlqyera në trojet shqiptare. Dafina Zeqiri dhe Tayna ditve më parë publikuan duetin “Bye Bye”, i cili menjëherë është shndërruar në hit.Mbrëmë, dy artistet kanë performuar bashkë në një skenë, duke dhuruar performancë plot energji.Të veshura shkurt, Dafina dhe Tayna bënin lëvizje provokuese në skenë dhe tundnin të pasmet me ‘tw/erk’.SHt yp ne rek lam en dhe le xo laj min e pltoe dhe shiko videon e cili po le na men rrjetet sociale dhe me gjeren e te gjithe rrjetet dhe me gjere.