Mozzik Përkrahë Elvis Naçit: Me Shqipërinë Në Diell E Shira!

Mozzik Përkrahë Elvis Naçit: Me Shqipërinë Në Diell E Shira!

Mozzik dhe Elvis Naçi janë ndër personat që kanë kontribuar shumë në rastet e viktimave të tërmetit. E këta të dy sonte në natën e 28 nëntorit janë bërë bashkë duke postuar edhe një fotografi teksa shihen duke bërë shqiponjën me duar duke bashkangjitur edhe një mesazh sipër saj, shkruan Indeksonline.“Me Shqipërinë në diell e shira, në mirë e tragjedira. Jemi një”, ka shkruar Mozzik.Kujtojmë që shqiptarët kudo bë borë janë solidarizuar të prekurit nga tërmeti duke ndihmuar në forma të ndryshme. Lajmet me reja mund ti gjeni me poshte dhe per mirmbajtjen e portalit ju kishim lutur te shtypni rek lamen. Faleminderit shqipe te mbajm njeri tjetrin ne keto dite..