Muaj pas sherrit me gazetarin, Roza bën sërish bujë në emision: Lamë barin, filluam miellin

Muaj pas sherrit me gazetarin, Roza bën sërish bujë në emision: Lamë barin, filluam miellin

Në muajin prill bëri bujë sherri mes moderatores Roza Lati dhe gazetarit dhe analistit, Ilir Yzeiri. Shkak u bë një artikull i gazetarit i cili kritikonte ashpër veprimin e Rozës dhe reperes Baby G të cilat po dridhnin një cigare gjatë emisionit “Why not” ja dhe video shtype rekl,am dhe shikojeni emisionin: