Mustafa kosova eshte e jona ne kemi dhan shum per kosoven Albini esht nje ……

Isa mustafa ka cmendur te gjith me deklaraten e fundit ai deklaroji se kosova eshte pron e tij e hashimit dhe pacollit ai permeni shum sene qe kan ber per kosoven dhe e fyju albini aq teper kjo intervist po i cmend te gjith per te par intervisten shtypni mbi rekk lam dhe shikoni vjideo