Mustafa Nano: Albin Kurti po sillet si babai i kombit shqiptar (VIDEO)

Opinionisti, Mustafa Nano, ka thënë se Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama dhe kandidati për Kryeministër të Kosovës nga Lëvizja Vetëvendosje, Albin Kurti janë personalitete që nuk kanë pika të përbashkëta me njëri-tjetrin.

“Thellë-thellë, ata kanë antipati për njëri-tjetrin dhe kjo do të dalë në pah, do të ekspozohet në publik”, ka thënë Nano shtype rekl,am dhe shiko vide,on