Na la gojëhapur, Oriola Marashi tregon talentin si soprano (Video)

Në instagramin e saj numëron ndjekës të shumtë.Oriolën deri tani e kemi njohur si modelen bukuroshe të pasarelave. Por mesa duket ajo paska një tjetër pasion të hershëm. Ka qenë Alban Ramosaj ai i cili ka ndarë me ndjekësit momentin kur Oriola shihet duke kënduar si soprano ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on: