Ndau burrin për Mark Frrokun? Flet për herë të parë Rudina Dembacaj: Po shkr.ihem, nuk e prisja që…

Ndau burrin për Mark Frrokun? Flet për herë të parë Rudina Dembacaj: Po shkr.ihem, nuk e prisja që…

Publikimi se Rudina Dembacaj ka tashmë një histori të re dashurie me një biznesmen, ish-deputet është shndërruar në kryefjalën e mediave. Vetëm pak ditë më parë ajo promovoi një restorant të sajin. Ndër videot e publikuara online nga miqtë aktorja dëgjohet duke thënë në fjalën e saj përshëndetëse:” Falenderoi Markun që besoi tek mua, është i zgjuar që më besoi” shtype rekl,am dhe shiko vide,on ja dhe video: