Ndërron jetë nëna e gazetarit Baton Haxhiu: Të gjejë forcë për përballimin e kësaj dhimbjeje!

Ka ndërruar jetë nëna e gazetarit Baton Haxhiu. Kryetari i PDK’së, Kadri Veseli, i ka shprehur ngushëllime gazetarit dhe familjes së tij.

“Ngushëllimet më të thella mikut tim Baton Haxhiu për humbjen e nënës së tij.”, ka shkruar ai në Facebook.

“Nëna Mane pushoftë e qetë në paqe. Lutem që Familja Haxhiu të gjejë forcë për përballimin e kësaj dhimbjeje”, përfundoi Veseli.