Ndeshja Shqipëri-Francë, Baton Haxhiu gati për stadium

Analisti Baton Haxhiu ndodhet në Tiranë për të ndjekur ndeshjen Shqipëri-Francë, e cila do të zhvillohet në orën 20:45 në stadiumin e ri “Air Albania”. Ai është fotografuar i veshur me një fanellë të përsonalizur ku shkruhet “Baton”.

Ndeshja e kuqezinjve me Francën, por në mënyrë të veçantë inaugurimi i stadiumit të ri ka bërë bashkë dhjetëra personalitete të fushave të ndryshme në Tiranë shtype rekl,am dhe shiko vide,on: