Ndodh edhe kjo Buzhala-Haxhiu kapen mes veti LIVE n’emision (Video)

Ndodh edhe kjo Buzhala-Haxhiu kapen mes veti LIVE n’emision (Video)

“Ishte takim mes një kryeministri në ikje dhe njërit në ardhje”. Ishte kjo deklaratë e Berat Buzhalës për takimin Rama-Kurti, që ndezi debatin në emisionin “Open” në Top Channel.Analisti Baton Haxhiu, i cili është në lidhje direkte me Skype, replikoi duke kundërshtuar kolegun. Haxhiu e konsideroi Buzhalën “si Mesia i Iranit që kërkon të duket si Mesia i vërtetë”.Ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on: