Ndodh MREKULLIA pas kata strofës së tërmetit, nëna sjell në jetë foshnjen e saj në çadra (Video)

Ndodh MREKULLIA pas kata strofës së tërmetit, nëna sjell në jetë foshnjen e saj në çadra (Video)

Nëna e familjes Sula të cilës iu shkatërrua banesa ka sjellë në jetë një vajzë duke u kthyer buzëqeshjen pas asaj tragjedie.

Familja jeton në çadër dhe fëmija e quajtur Ajsel duket se ditët e para të jetës do t’i kalojë në kushte jo fort të përshtatshme.

Postimi i ministres së Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on: