Në foton pranë detit tregoi pak si shumë, ja çka i shkruan Leonora Ganimete Musliut

Duke e ditur se është mike e ngushtë me këngëtaren Leonora Jakupi, nuk mungoi edhe komenti i kësaj të fundit.
Ganimete Musliu ka nisur pushimet dhe nga atje po publikon postime në rrjete sociale.

Deputetja e Kuvendit të Kosovës së fundi mori vëmendje me fustanin që kishte veshur duke pozuar pranë detit.

Ajo në imazhin që e ka postuar mori komente dhe pëlqime nga ndjekësit.