Në hotelin luksoz, Beatrixi dhe Anxhelina festojnë me Neymar dhe Mbappe

Në hotelin luksoz, Beatrixi dhe Anxhelina festojnë me Neymar dhe Mbappe

Pasi u pajtuan pas sherrit që bëri bujë në media, Anxhelina dhe Beatrix po kalojnë më shumë kohë me njëra-tjetrën. Dy kushërirat ndodhen bashkë në Paris dhe mbrëmjen e djeshme festuan në një hotel luksoz.Në të njëjtën festë me Beatrixin dhe Anxhelinën ndodheshin edhe dy futbollistët Neymar dhe Mbappe dhe dy kushërirat kanë pozuar me ta ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on: