Në kryeqytet dhe të kapur dorë për dore, Mc Kresha kapet “mat” rrugëve me të dashurën  (Video)

Në kryeqytet dhe të kapur dorë për dore, Mc Kresha kapet “mat” rrugëve me të dashurën (Video)

Ditët e fundit, reperi Mc Kresha ka qenë në qendër të mediave rozë. Ai po përflitet se ka nisur një romancë të re me një vajzë misterioze bjonde.

Së fundmi, dyshja janë fotografuar të kapur dorë për dore duke ecur në trotuarë.

Por edhe këtë herë në foton e siguruar nga ‘nZoom’, identititeti i të dashurës së Kreshës nuk ka arritur të zbulohet shtype rekl,am dhe shiko vide,on