Nga janari në dhjetor, vajza e ish-deputetës së PD-së poston pozat dhe ne fund i del video duke… (VIDEO)

Ada Deda, vajza e ish-deputetes së Partisë Demokratike, Albina Deda, është mjaft aktive në rrjetet sociale. Në profilin e saj në “Instagram”, ajo ndan shpesh me ndjekësit foto nga jeta private. Së fundmi, ajo ka publikuar në “Instastory” disa fotografi, të cilat i ka ndarë sipas muajve të vitit. Duke nisur nga janari e deri tani në dhjetor të 2019-s, Ada ka zgjedhur videon. Per te pare videon shtyp nerek.kllam