Ngjarje tr agj ike në këtë qytet të Kosoves, vd es kryefamiljari

Një punëtor i një kompanie të çimentos, ka mbetur i vdekur si pasojë e rënies nga 40 metra lartësi, derisa ishte duke punuar në Han të Elezit, raporton Gazeta Express

Viktima është 35-vjeçar dhe është shtetas i Shqipërisë, ndërkaq lajmin për Express e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për rajonin e Ferizajt, Agim Gashi. Per te pare videon e plote shtyp ne rek’lamen me poshte dhe video hapet pas 5 sekondave