“Një natë me Lorik Canën apo Robert Berishën?”, këngëtarja e njohur habit me përgjigjen (Video)

“Një natë me Lorik Canën apo Robert Berishën?”, këngëtarja e njohur habit me përgjigjen (Video)

Këngëtarja e njohur, Barbana Dini, ka dhënë së fundmi një intervistë për “Mirage”, ku i është dashur që të zgjedhë se kë këngëtar apo këngëtare pëlqen më shumë ajo.Por Barbana u vendos edhe para një zgjedhje paksa ndryshe, pasi asaj i thanë që të zgjidhte “një natë mes ish-kapitenit të Kombëtares shqiptare, Lorik Cana dhe këngëtarit të njohur, Robert Berisha” ja si pergjigjet ajo shtype rekl,am dhe shiko vide,on