Njihuni me gazetaren më se.ksi që po i ‘tërbon’ të gjithë ndjekësit e futbollit (Video)

Emma Jones është një tifozë e zjarrtë e Leeds United, gjithashtu një nga prezantueset më të suksesshme të televizionin të klubit anglez.

Përtej njohurive që ka për futbollit, Emma tërheq vëmendjen me fizikun e saj, pasi bie në sy për përmasat mbi normalen shtype rekl, am dhe shiko videon