NOIZY tashmë edhe aktor, ja çfarë roli do ketë në filmin gjerman!

NOIZY tashmë edhe aktor, ja çfarë roli do ketë në filmin gjerman!

Reperin Noizy do ta shohim shumë shpejt edhe në rolin e aktorit në një film gjerman. Këngëtari i ka njoftuar fansat kohë më parë se po punonte për xhirimet e një filmi, trajleri i të cilit sapo ka dalë dhe në një pjesë të tij shfaqet edhe Noizy.Filmi titullohet “Man form Beirut” dhe krahas Noizyt luan edhe aktori Blerim Destani shtype rekl,am dhe shikoni videon: