Nora i këndoi tradhëtisë dhe u prek, reagon Roberti

Nora i këndoi tradhëtisë dhe u prek, reagon Roberti

Nora Istrefi publikoi sot këngën e saj më të re me titull “Anna”, në bashkëpunim me Gjikon. Kënga u pëlqye shumë dhe deri tani ka arritur mijëra shikime në Youtube.Në këngë Nora i këndon një vajze e cila kërkon t’i marrë partnerin dhe quhet Anna. “O Anna dashninë tem ti mos e merr, e di që mundesh po s’është ‘fair’ (e drejtë)”, këndon Nora. Madje në një pjesë të këngës, këngëtarja shfaqet e prekur ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on ja dhe video: