Nora Istrefi, kjo mama super seksi që tërheq vëmendjen e të gjithëve ku po kalon pushimet (foto)

Nora Istrefi, ka nisur pushimet, ajo ka publikuar disa fotot në instagram pranë detit. Ajo që bie në sy janë format bombastike trupore të këngëtares.

Këngëtarja ishte veshur me një palë bikini të kaltra dhe me një këmishë të bardhë, për t’u mbrojtur nga dielli.