Nora Istrefi pozon atraktive me maskë: Shpresoj se të gjithë jeni të sigurt në këtë kohë të çmendur

Ajo është njëra prej këngëtareve më të pëlqyera në showbizzin shqiptar, e cila arrin të sigurojë thuajse gjithnjë vëmendje.
Dhe Nora Istrefi është kujdesur edhe këtë herë të jetë në fokus të faqeve rozë me dukjen e saj që ka prezantuar ditën e sotme.
Bukuroshja ka realizuar një set të ri fotografik, ndërsa po qëndron e izoluar në shtëpinë e saj në Prishtinë.
E veshur me një triko të zezë dhe me një palë xhinse blu më të errëta, artistja vjen në formë të mahnitshme per me teper hap foton apo videon ne vazhdim n diqni раmјеn.