Nora Istrefi rikthehet fuqishëm pas ndarjes, “çmend” fansat me kërcim të nxehtë në koncert

Kanë qenë të shumta thashethemet për një krizë mes çiftit Nora Istrefi dhe Robert Berisha. Ka qenë Roberti ai që është përgjigjur më së shumti në media, ndërsa Nora e ka dhënë versionin e saj të parë pak minuta më parë.Megjithatë ajo i “cmendi” krejt fansat duke u rikthyer fuqishëm pas ndarjes me Robertin në një koncert në Zvicërr , duke dridhur të pa smet dhe një vallëzim shum të nxehtë për fansat në koncert.Për më tepër shty pni re ekla amen më po shteë dhe ju ha apet vidjo: