Nora Istrefi tregon si ishte në shtrat Roberti,edhe pse doket i fort mua nuk më ka kënaq edhe aq

Nora Istrefi tregon si ishte në shtrat Roberti,edhe pse doket i fort mua nuk më ka kënaq edhe aq

Ermal Mamaqi këngëtaren, e cila ishte një prej të ftuarave të mbrëmjes së sotme në emision.Nora tha se ata vazhdojnë të jenë çift pavarësisht se siç u shpreh ajo lidhjet dhe martesat e gjata kanë ulje-ngritjet e veta.Ajo gjithashtu tregoi edhe per ate se si eshte ne shtrat Roberti ..Per te pare videon eksluzive shtypni mbi rek lamen me poshte dhe ju hapet pas 3 sekondave: