Nuk do e njihuni dot! Me flokë të gjatë dhe kollare, Noizy publikon videon e rrallë të përpara 20 viteve

Nuk do e njihuni dot! Me flokë të gjatë dhe kollare, Noizy publikon videon e rrallë të përpara 20 viteve

Reperi i njohur Noizy është shumë aktiv në rrjetet sociale.Ai herë pas here publikon foto nga koncertet e ndryshme, por nuk mungojnë as foto nga përditshmëria.Ditën e sotme, Noizy është kthyer pas në kohë dhe ka postuar një foto të klasës 1999-2000 të shkollës ‘Eaglesfield’ në Londër.Vihet re se reperi ndryshe nga sot ka qenë me flokë të gjatë dhe të ndarë në mes si dhe i veshur me kostum e kollare ja dhe video shtype rekl,am dhe shikoje: