Nuk do i besoni dot syve! Ja si dukej Wanda Nara para operacioneve plastike (FOTO)

Nuk do i besoni dot syve! Ja si dukej Wanda Nara para operacioneve plastike (FOTO)

Wanda Nara është një ndër femrat më seksi dhe një nga bashkëshortet më tërheqëse të futbollistëve.

E lakuar shpesh herë për format bombastike që ka dhe pamjen joshëse Wanda rrëmben çdo ditë vëmendjen e të gjithëve.

Mrëpo, a jeni kuriozë të dini se si dukej ajo para operacioneve plastike?!

Epo, për të gjithë ju që jeni përgjigjur me “Po” dhe doni të dini si ka qenë super bomba e mediave rozë, ne bëmë një vëzhgim të shkurtër dhe gjetëm fotot e mëposhtme, foto të cilat nëse nuk do t’ju tregonim që është Wanda askush nuk do e njihte.