Nuk do ta besoni kurre se kush i shkoj ne zyre Vjosa Osmanit

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Fetah Rudi është takuar sot me kryetaren e Kuvendit, Vjosa Osmani.Në një shkrim në Facebook, Rudi, ka bërë të ditur se një takim tjetër e ka bërë edhe me shefin e Grupit Parlamentar të LDK-së, Arben Gashi.

Shkrimi i plotë nga Fetah Rudi:JA DHE VIDEO SHTYPE REKL,AM DHE SHIKO VIDE,ON E ME POSHTME