“Nuk e meriton famën që ka”, Samanta nuk di të ndalet me “ha kmarrjen” ndaj Young Zerkës

Këngëtari Young Zerka në emisioni e kaluar “Shiko Kush Luan”, zbuloi se marrëdheniet me këngëtaren Samanta Karavella nuk janë aq të mira ku tha se kjo e fundit nuk e meriton famën që ka. Mirëpo në puntatën e sotme i erdhi radha Samantës për të thënë atë që mendon për Zerkën në këtë program.Këngëtarja shqiptare ishte një nga të ftuarat e mbrëmjes së sotme në “Shiko Kush LUAN” ku në lojën “Këmbët në…” iu desh të zbulonte emrat e dy personazheve shtype rekl,am dhe shiko vide,on ja dhe video: