Nuk e ndal as koronavirusi, ja ku ka shkuar Tayna

Këngëtarja e njohur shqiptare e njohur si Tayna, kohëve të fundit ka qenë mjaft e përfolur nëpër media.Por që këngëtarja nuk e ka ndërmend të ndalet e ka dëshmuar përsëri, shkruan Indeksonline.

Indeksonline mëson se ajo së fundmi ka arritur në Cyrih, derisa nuk e ka penguar pandemia që të vazhdoj me aktivitetet e saj muzikore.

Indeksonline gjithashtu mëson se ajo ka shkuar në Cyrih, e angazhuar për xhirimet e një videoklipi që pritet ta sjellë së shpejti stipe rek lamen meposhte dhe shiko pamjet se cfare po ben Tayna.