Nuk është Nora! Robert Berisha thotë 3 emrat e femrave shqiptare më se’ksi

Nuk është Nora! Robert Berisha thotë 3 emrat e femrave shqiptare më se’ksi

Robert Berisha ka folur së fundmi për marrëdhënien e tij me Nora Istrefin, ku i habiti të gjithë me deklaratën që bëri në lidhje me ndarjen. Ai tha se ka ende një portë të hapur për t’u ribashkuar me këngëtaren e njohur, duke treguar se herë pas here ata qëndrojnë edhe bashkë, duke qenë se jetojnë afër dhe i gjenden pranë vogëlushes Renee.Gjithashtu gjatë intervistës në “Glamour Zone”, këngëtari u pyet se cilat janë 3 femrat më se ksi të showbiz-it shqiptar shtype rekl,am dhe shiko videon: