Nuk folën pasi bënë SHERR, tani NOIZY bën deklaratën e papritur për Dafina Zeqirin!

Nuk folën pasi bënë SHERR, tani NOIZY bën deklaratën e papritur për Dafina Zeqirin!

Noizy dhe Dafina Zeqiri janë dy këngëtar shumë të njohur shqiptarë, të cilët u përfolën se ishin zënë pas bashkëpunimit që patën bashkë. Së fundmi, Dafina ka publikuar bashkëpunimin e saj më të ri me titull “Ring Ring”, që e ka sjellë me pjestarin e “OTR”, Varrosin. Por askush nuk e priste që Noizy të bënte një deklaratë të fortë për Dafinën shtype rekl,am dhe shiko vide,on do befasohesh: